numery telefonów, szukam

numery telefonów, szukam

Czy to prawda, że jeśli dzwoni do nas nieznany numer z UK to możemy zapłacić za połączenie bardzo dużo pieniędzy? Słyszałem sprzeczne informacje i nie wiem, co o tym myśleć?

qwed

Posty: 3

 
Nie wiem nic o bazach, które mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem kłopoty.

Kitas

Posty: 24

 
Słyszałem, iż odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, iż to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niezwykle wiele zdrowia. Naturalnie stracimy też niezwykle wiele swoich pieniędzy.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
U mnie działa to tak, że jeśli pojawia się nieznany numer z UK to zaczynam szybkie sprawdzenie numeru telefonu. Wiem wówczas czy to klient, a może rodzina? Sytuacje zdarzają się różne i nigdy nie wiesz, kto dzwonił dopóki się tego nie sprawdzi. Na tym właśnie oni żerują.

090913123

Posty: 3

 
W prosty sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niesłychanie dobrze przygotowaną bazę, wobec tego prędko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Hunka

Posty: 8

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, że nie cieszymy się, że ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, że można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

TomekK

Posty: 7

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

Nikuś23

Posty: 4

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

Kitas

Posty: 6

 
Dziwne czasy, iż człowiek nie może odebrać każdego telefonu, albowiem jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące zł. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Lupusx

Posty: 9

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

tubbytimmy1

Posty: 4