trawy ozdobne, szukam producenta!

trawy ozdobne, szukam producenta!

Szukam dużych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, ale i najlepszej klasy.

3czex

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, albowiem wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego zakupiłem i nie sądziłem, że będzie taki ładny. Z tym, że ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Yuri20

Posty: 6

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Odpowiednio mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko zdobyłem.

090913123

Posty: 2

 
U mnie producent roślin zaoferował bardzo niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Właściwie mnie to bardziej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

Marioleczka

Posty: 3

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż potem biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

Marioleczka

Posty: 13

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

pawel253

Posty: 5

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

TomekK

Posty: 5

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są potem zadowoleni.

@_24lampy

Posty: 14

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, wobec tego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

pawel253

Posty: 2