ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

Zastanawiam się czy przez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

klakla09

Posty: 2

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak mnóstwo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

micko

Posty: 5

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

TomekK

Posty: 2

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, zatem nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to w wielu przypadkach temat tabu, zatem akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Należałoby korzystać.

ewu1u01

Posty: 16

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to wykonać tak bardzo bezproblemowego.

raptofil

Posty: 10

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

Felekkk2

Posty: 8

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, dlatego nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, ale u nas to często temat tabu, dlatego akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

AleBulaa

Posty: 6

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za wielkie żądania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i poszukuję dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

Cybooor

Posty: 9

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak mnóstwo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

Jasio234

Posty: 4

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są stosowne dla mnie.

gość45

Posty: 7