my cafe triki, poszukuję!

my cafe triki, poszukuję!

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

kerad17

Posty: 1

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bowiem tylko trochę czytałem to, co odnajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Warto to jednak zbadać dokładniej.

Marioleczka

Posty: 4

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić mnóstwo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Boberek

Posty: 4

 
Gier jest bardzo wiele, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to wiele przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się bez wątpienia skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele wyższe efekty swojej pracy.

ignacyy

Posty: 5

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Jasiaaa

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Yuri20

Posty: 2

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i mnóstwo innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego pożądane byłoby korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w bezproblemowy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wówczas w grze o mnóstwo lepsi niż teraz.

Sohinyh

Posty: 2