Inwestujecie w panele fotowoltaiczne

Inwestujecie w panele fotowoltaiczne

Czy gwarancja na fotowoltaikę, coś w stylu 20-30 lat to sprawa realna do utrzymania i czy nawet w takim horyzoncie warto inwestować w panele? Chciałbym jakoś zareagować na rosnące ceny eksploatacji nieruchomości. Dom zbudowałem, ale OZE uważam za wspaniałe dopełnienie, nawet w perspektywie przekazania instalacji kolejnemu pokoleniu.

Bankowy

Posty: 1

 
Dotacja Mój Prąd się opłaca, a oni dopełniają przy okazji wszystkich formalności, więc potwierdzam.

namok

Posty: 3

 
Też warto właśnie panele uwzględnić w perspektywie przeniesienia na dzieci, dla rodziny, na kolejne pokolenia. Inwestujesz dzisiaj, a system generuje oszczędności cały czas.

Klara323

Posty: 2

 
Panele mono zachowają wydajność spokojnie na poziomie 80% przez długie, długie lata, więc nie masz się czym przejmować na zapas.

labuh

Posty: 5

 
W najgorszym wypadku obniży się delikatnie czas zwrotu z inwestycji, ale delikatnie nie krytycznie po tych szykowanych zmianach, więc można spać spokojnie.

Klara323

Posty: 2

 
Dofinansowanie na OZE ogarniesz przez https://amonraenergy.pl/, do tego wycena połączona z pełną wizualizacją, więc nie masz negatywnego wpływu na wygląd budynku, a wręcz realne podniesienie prestiżu wchodzi w grę. Panele zamontujesz to zwiększy się wycena nieruchomości nawet. Już to przerabiałem, bo działam właśnie na tym rynku pośrednio. Widzę, co się dzieje. Ludzie biorą na Pomorzu, jak szaleni instalacje. Umawiaj się na termin. Oni akurat dotrzymują bez problemów.

namok

Posty: 3

 
Oczywiście, że warto zainwestować, bo to nie są jakieś ogromne pieniądze. Wyrobisz się spokojnie w 30 000 zł, może nawet mniej, zależy od wielkości. Z preferencyjnym kredytem zero obciążenia budżetu domowego.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Niezależność energetyczna to prawidłowa idea moim zdaniem, a panele teraz lepsze od tych branych jeszcze z 10 lat temu. Technologia mocno poszła do przodu.

iDoRy

Posty: 4