naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

W jaki sposób waszym zdaniem ocenić efektywność kosmetyku? Na jakiej podstawie dokonujecie wyboru do kosmetyczki?

Booss23

Posty: 1

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

gancarczyk67

Posty: 4

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

Wegierek86

Posty: 10

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

raptofil

Posty: 15

 
Większość kosmetyków naturalnych działa dopiero po miesiącu, u niektórych kobiet po 20 dniach, bo to wynika z przejścia składników aktywnych do głębszych warstw skóry. Musisz jednak chwilę poczekać.

iDoRy

Posty: 2

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

Kitas

Posty: 2

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

ciopix

Posty: 5

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Prometeusz172

Posty: 9

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

agapod17

Posty: 12

 
Niedawno w Rossmannie natknęłam się na kosmetyki https://naturikke.pl, później jakiś czas ich nie było, aż ostatecznie przekierowałam się do sklepu internetowego. Super sprawa, bo najdelikatniejsze kremy, z jakich korzystałam. Maseczki o działaniu porównywalnym do zabiegów SPA, bo mam też trochę w tym obszarze doświadczeń. Według mnie warte każdych pieniędzy. Po miesiącu skóra zupełnie inaczej się prezentuje.

Karwan

Posty: 4