jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

Potrzebuje jakiegoś dobrego lekarza, który zajmuje się żylakami i ewentualnie będzie w stanie podjąć się operacji na żylakach. Ciągle ten problem u mnie postępuje i właściwie mam już tego dosyć a jednocześnie nie mogę trafić na kogoś kto faktycznie by się tym dobrze zajął i zaproponował mi jakieś sensowne rozwiązania.

Jajcar4

Posty: 1

 
Na razie leczę żylaki kończyn dolnych w Kielcach w publicznej przychodni. Nie podoba mi się jednak podejście specjalistów. Nie mają żadnych innych propozycji leczenia niż operacja :(

namok

Posty: 15

 
Tak podobno skleroterapia jest skuteczna, ale wiem też, że nie każdy może się poddać temu zabiegowi. Mam wielką nadzieję, że znajdę w Krakowie specjalistę, który dokona stanu mojego zdrowia i okaże się, że nie muszę mieć operacji. Jak na razie cienko tę sprawę widzę, ale może jednak gdybym poszedł gdzieś prywatnie?

090913123

Posty: 3

 
Mnie też koniecznie potrzebny jest prywatny chirurg naczyniowy z Ostrowca Świętokrzyskiego . Nie wierzę już tym lekarzom, którzy leczą mnie w przychodni. Właściwie oni mnie nie leczą, tylko zapisują leki, z których mają korzyść. Mam dość :(

Klarka34

Posty: 5

 
Według mnie tylko i wyłącznie prywatna chirurgia naczyniowa w Kielcach. Sparzyłam się na lekarzach, którzy leczyli mojego tatę. Po czasie też musieliśmy szukać prywatnego gabinetu.

labuh

Posty: 6

 
Z żylakami jest problem, bo jednak lekarze się mocno obawiają podejmowania jakieś interwencji. W moim przypadku też tak było i dopiero w Ostrowcu po konsultacjach z doktorem Kućmą udało się ustalić sposób leczenia i delikatny zabieg. Więc ewentualnie jak szukasz pod tym kątem pomocy medycznej to warto się z nim skontaktować. Umów się na wizytę telefonicznie czy przez stronę http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/.

090913123

Posty: 3

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Grabow12

Posty: 4

 
Tak USG Doppler tętnic wykonasz na nfz w Kielcach, ale nie polecam. Mają kiepski sprzęt :) Bynajmniej tam, gdzie jak korzystałem. W końcu wybrałem prywatną klinikę, gdzie zajęli się mną profesjonalnie i czułem, że rzeczywiście chcą mi pomóc. W naszym mieście jest kilka dobrych prywatnych gabinetów, gdzie robią również zabiegi.

gancarczyk67

Posty: 11