sklep ogrodniczy internetowy ??

sklep ogrodniczy internetowy ??

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, dlatego pozostaje tylko Internet.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Polecam sosnę cesarini blue, jaka nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

lamusek

Posty: 4

 
U mnie w kilku miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś naprawdę bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

nemiasty

Posty: 15

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

Grabow12

Posty: 5

 
Ofert można znaleźć w internecie bardzo dużo. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy przez Internet, bo im się to o wiele bardziej opłaca. Można znaleźć sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, że naprawdę trzeba dużo czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

Sagerrak

Posty: 4

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale uciążliwe, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

wicek55

Posty: 21

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, ale muszę jeszcze sprawdzić dokładnie odmianę, jaką posiadam.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie zrobić sobie plan. Pamiętajmy, że iglaki mają różne wymagania i liściaste mają różne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba odszukać czas na dopasowanie wszystkich roślin.

Black_Riot

Posty: 5

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była niezmiernie ładna. Na nieszczęście wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za mnóstwo nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeżeli ktoś szuka interesujących odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez kłopotów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

xtigerx

Posty: 5