szafa uprawowa, sklep online

szafa uprawowa, sklep online

Zakładam firmę, która zajmować się będzie leczniczymi konopiami i chce zamówić jakieś namioty uprawowe led tylko nie za bardzo wiem, do kogo mam się zgłosić?

qwed

Posty: 1

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, zatem dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

dof77

Posty: 22

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która oferuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Wybór różnych lamp jest bardzo duży. W tym przypadku stawia się na bardzo dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeśli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze inaczej nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

Yuri20

Posty: 10

 
Mam kilka takich zestawów growbox, które są bardzo praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych problemów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, dlatego można spodziewać się bardzo dobrych efektów z upraw.

as-dester

Posty: 2

 
Trzeba się na tym troszkę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, natomiast czy uzyskamy takie efektach, których się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

bartek33

Posty: 9

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę niezwykle duża zaleta.

pawel253

Posty: 3